image

Wszystko o Posmakuj

Gdy myślisz o jedzeniu, my jesteśmy odpowiedzią

Jadalnia Posmakuj

W Jadalni Posmakuj (ul. Domaniewska 50B, Warszawa) każde danie przygotowujemy zgodnie ze sztuką kulinarną, dodając od siebie pasję i serce. Dokładamy wszelkich starań, aby Jadalnia stała się Państwa ulubionym miejscem spożywania posiłków.

Zobacz więcej →

Catering okolicznościowy

Posmakuj to także odpowiedź, gdy planujesz zorganizować imprezę okolicznościową, konferencję czy spotkanie biznesowe. Nasze doświadczenie pozwala nam sprostać nawet najbardziej indywidualnym oczekiwaniom.

Zobacz więcej →

Posmakuj Polski na YouTube

Kanał Tuby Smaku, skupiający się na promocji polskich smaków i przepisów. Prowadzacy - Paweł Dobrzański - to doświadczony szef kuchni, kochający podróże i kuchnie świata, ale jednocześnie niezmiennie zauroczony rodzimymi smakami.

Zobacz więcej →

Posmakuj Krosno

Jedyna restauracja w Krośnie posiadająca wyróżnienie Gault&Millau. Ulokowana w samym sercu krośnieńskiego rynku, od 2015 roku serwuje dania autorskie, inspirowane sezonowymi smakami i produktami regionalnymi. Miejsce, w którym pasja do jedzenia jest wyczuwalna na każdym kroku!

posmakujkrosno.pl →

image

Właściciel

Właścicielem Jadalni Posmakuj jest Paweł Dobrzański obecny w branży gastronomicznej od 1998 roku. Doświadczenie zdobywał jako szef kuchni m.in. w warszawskich The Cinnamon Lounge&Restaurant oraz Gothic Cafe Restaurant&Cafe, a wcześniej w restauracji Galicja w Rzeszowie i kurorcie uzdrowiskowym Iwonicz-Zdrój. Kwalifikacje podnosił na stażach w Akademii Kurta Schellera oraz Instituto Culinario Danieli w San Louis Potosi w Meksyku, a także realizując kurs Profesjonalnego Zarządzania w gastronomii na SGGW, uczestnicząc w wielu ogólnopolskich konkursach kulinarnych: Kulinarny Puchar Polski, Festiwal Kuchni Dworskiej 2003 (I miejsce), Konkursie Kuchni Włoskiej (II miejsce). Był asystentem Pascala Brodnickiego podczas szkoleń i pokazów kulinarnych. Jest właścicielem restauracji Posmakuj w Krośnie. Prowadzi swój kanał kulinarny Posmakuj Polski na Tubie Smaku, gdzie pokazuje stare i nowe dania kuchni polskiej.

“Nie ma na świecie bardziej szczerej
miłości niż miłość do jedzenia”
George Bernard Shaw
pisarz i dramaturg irlandzki

Zobacz najnowszy film na kanale
Pawła Dobrzańskiego

pic