image

Wszystko o Posmakuj

Gdy myślisz o jedzeniu, my jesteśmy odpowiedzią

image

Nowości Posmakuj

Nowością w naszej ofercie jest catering dietetyczny, czyli pełnowartościowy zestaw posiłków na cały dzień, który skomponowany jest zgodnie z Państwa potrzebami i obranym celem żywieniowym.

Jadalnia Posmakuj to także idealne miejsce do organizowania spotkań biznesowych i rodzinnych - organizujemy catering, przyjęcia weselne, bankiety i imprezy okolicznościowe. Klienci mogą personalizować menu i dobierać składniki - jesteśmy otwarci na Państwa uwagi i pomysły. Poznaj szczegóły oferty cateringowej.

image

Szef kuchni

Szefem kuchni w Jadalni Posmakuj jest Paweł Dobrzański obecny w branży gastronomicznej od 1998 roku. Doświadczenie zdobywał jako szef kuchni m.in. w warszawskich The Cinnamon Lounge&Restaurant oraz Gothic Cafe Restaurant&Cafe, a wcześniej w restauracji Galicja w Rzeszowie i kurorcie uzdrowiskowym Iwonicz-Zdrój. Kwalifikacje podnosił na stażach w Akademii Kurta Schellera oraz Instituto Culinario Danieli w San Louis Potosi w Meksyku, a także realizując kurs Profesjonalnego Zarządzania w gastronomii na SGGW, uczestnicząc w wielu ogólnopolskich konkursach kulinarnych: Kulinarny Puchar Polski, Festiwal Kuchni Dworskiej 2003 (I miejsce), Konkursie Kuchni Włoskiej (II miejsce). Był asystentem Pascala Brodnickiego podczas szkoleń i pokazów kulinarnych. Jest właścicielem restauracji Posmakuj w Krośnie. Prowadzi swój kanał kulinarny Posmakuj Polski na Tubie Smaku, gdzie pokazuje stare i nowe dania kuchni polskiej.

“Nie ma na świecie bardziej szczerej
miłości niż miłość do jedzenia”
George Bernard Shaw
pisarz i dramaturg irlandzki

Zobacz najnowszy film na kanale
Pawła Dobrzańskiego

pic