Dieta sportowa

pic

Dieta sportowa

5 dań w ciągu dnia: śniadanie, II śniadanie, obiad, podwieczorek, kolacja
Zestawy: XL (~2500 kcal), XXL (~3000 kcal)

Kluczową cechą zestawu sport jest właściwy dobór wartości energetycznej oraz odpowiedniej podaży białka i węglowodanów. U osób uprawiających sport zapotrzebowanie na białko i węglowodany jest większe niż standardowo ze względu na częstotliwość wysiłku fizycznego. Zestaw dobrze wpłynie na sprawność i pomoże lepiej się zregenerować organizmowi. Taka dieta świetnie sprawdzi się u wyczynowców, ale też u osób, które dopiero zaczynają przygodę ze sportem.

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnego menu diety sportowej.


Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
Zadzwoń pod numer 731 231 023 lub napisz na [email protected]

Dieta sportowa - zamów w dobrej cenie!

Darmowa dostawa
76,00 zł

Zawsze dobra cena
na wszystkie diety

Skorzystaj
Dieta sportowa
Menu

Zobacz aktualne
menu tej diety

Zobacz menu

Cieszymy się, że nasze dania Wam smakują!

  • "Genialny catering! Najlepszy jaki jadłam. To już 4 miesiąc i nadal jestem zaskakiwana. Obiad który wczoraj podali to był absolutny sztos. Nigdy w życiu nie jadłam tak dobrego mięsa, rozpływało się w ustach, do tego przepyszny sos, ziemniaczki chrzanowe. Niebo w gębie! To było wspaniale doznanie smakowe! Gratuluje i bardzo bardzo polecam"
    — Ewelina, komentarz z Facebooka
  • "Rewelacyjny catering dietetyczny. Posilki bardzo smaczne i urozmicone. Szef kuchni zaskakuje praktycznie codziennie pomysłowością i różodnością dań, wyrafinowanymi połaczeniami smaków. Dostawy realizowane na czas. No i co najważniejsze cyferki na wadze lecą w dół :) Stopniowo, zdrowo, prawie 9kg w 3 miesiące! Polecam w 100%!"
    — Tomasz, komentarz z Facebooka
image

Czy wiesz, że Posmakuj działa od 2011 roku?

Oto część zespołu Posmakuj, z którym współpracujemy od lat. To oni stoją za naszym wspólnym sukcesem i bez ich codziennego oddania i pracy, Posmakuj nie byłoby tym, czym jest!

Zapraszamy do zamawiania naszych diet pudełkowych - to między innymi nad nimi pracuje nasz zespół.

Zobacz najnowszy film na kanale
Pawła Dobrzańskiego

pic