Dieta wegetariańska

pic

Dieta wegetariańska

3 dania w ciągu dnia: śniadanie, obiad, kolacja
Zestawy: S (~1000 kcal), M (~1500 kcal), L (~2000 kcal)

Zestaw, z którego wykluczone są dania mięsne i rybne. Znajduje się w niej mnóstwo warzyw, owoców, zbóż, kasz, strączków, ziaren, orzechów i grzybów. Prawidłowe zbilansowanie zapewnia pokrycie zapotrzebowania na energię, białko, witaminy i składniki mineralne (np. cynk, jod, wapń, żelazo) oraz niesie za sobą korzyści zdrowotne zarówno w profilaktyce, jak i leczeniu niektórych chorób. Zapotrzebowanie np. na białko zapewnione jest poprzez dania z roślinnych produktów wysokobiałkowych. Dieta bezmięsna jest także bardzo bogata w błonnik, co poprawia przemianę materii i ułatwia odchudzanie. Jest to zbilansowany zestaw dla wszystkich tych, którzy są wegetarianami z wyboru, jak i dla osób, których organizm ma problem z trawieniem i przyswajaniem produktów mięsnych. Wege jest doskonałym wyborem również dla osób, które chcą sobie zrobić przerwę w jedzeniu mięsa.

Zapraszamy do sprawdzenia aktualnego menu diety wegetariańskiej.


Masz pytania? Chętnie odpowiemy!
Zadzwoń pod numer 731 231 023 lub napisz na [email protected]

Dieta wegetariańska - zamów w dobrej cenie!

Darmowa dostawa
64,00 zł

Zawsze dobra cena
na wszystkie diety

Skorzystaj
Dieta wegetariańska
Menu

Zobacz aktualne
menu tej diety

Zobacz menu

Cieszymy się, że nasze dania Wam smakują!

  • "Genialny catering! Najlepszy jaki jadłam. To już 4 miesiąc i nadal jestem zaskakiwana. Obiad który wczoraj podali to był absolutny sztos. Nigdy w życiu nie jadłam tak dobrego mięsa, rozpływało się w ustach, do tego przepyszny sos, ziemniaczki chrzanowe. Niebo w gębie! To było wspaniale doznanie smakowe! Gratuluje i bardzo bardzo polecam"
    — Ewelina, komentarz z Facebooka
  • "Rewelacyjny catering dietetyczny. Posilki bardzo smaczne i urozmicone. Szef kuchni zaskakuje praktycznie codziennie pomysłowością i różodnością dań, wyrafinowanymi połaczeniami smaków. Dostawy realizowane na czas. No i co najważniejsze cyferki na wadze lecą w dół :) Stopniowo, zdrowo, prawie 9kg w 3 miesiące! Polecam w 100%!"
    — Tomasz, komentarz z Facebooka
image

Czy wiesz, że Posmakuj działa od 2011 roku?

Oto część zespołu Posmakuj, z którym współpracujemy od lat. To oni stoją za naszym wspólnym sukcesem i bez ich codziennego oddania i pracy, Posmakuj nie byłoby tym, czym jest!

Zapraszamy do zamawiania naszych diet pudełkowych - to między innymi nad nimi pracuje nasz zespół.

Zobacz najnowszy film na kanale
Pawła Dobrzańskiego

pic