image

Posmakuj zdrowia

Catering dietetyczny autorstwa Pawła Dobrzańskiego

Cieszymy się, że nasze dania Wam smakują!

  • "Genialny catering! Najlepszy jaki jadłam. To już 4 miesiąc i nadal jestem zaskakiwana. Obiad który wczoraj podali to był absolutny sztos. Nigdy w życiu nie jadłam tak dobrego mięsa, rozpływało się w ustach, do tego przepyszny sos, ziemniaczki chrzanowe. Niebo w gębie! To było wspaniale doznanie smakowe! Gratuluje i bardzo bardzo polecam"
    — Ewelina, komentarz z Facebooka
  • "Rewelacyjny catering dietetyczny. Posilki bardzo smaczne i urozmicone. Szef kuchni zaskakuje praktycznie codziennie pomysłowością i różodnością dań, wyrafinowanymi połaczeniami smaków. Dostawy realizowane na czas. No i co najważniejsze cyferki na wadze lecą w dół :) Stopniowo, zdrowo, prawie 9kg w 3 miesiące! Polecam w 100%!"
    — Tomasz, komentarz z Facebooka
Cześć, z tej strony Paweł Dobrzański.

Gotowanie i sport (bieganie, pływanie, rower, narty, morsowanie) to moje dwie największe pasje, chociaż na drogę zdrowego trybu życia wszedłem stosunkowo późno, będąc kucharzem już dobre kilkanaście lat! Pewnego dnia mocno odczułem fakt, że moja waga znacznie wzrosła, a samopoczucie pogorszyło się. Naturalnym krokiem była zmiana diety i aktywne spędzanie wolnego czasu po pracy. Tak pokochałem bieganie, zacząłem ćwiczyć oddychanie, odstawiłem napoje gazowane i przetworzone produkty spożywcze, a wprowadziłem do swojego menu dużo więcej naturalnych, dobrej jakości posiłków. Wszystko, co udało mi się wypracować z samym sobą sprawiło, że czuję się szczęśliwy i pełen energii do działania. Dzięki temu, czym się karmię i jak aktywnie żyję moja waga jest na odpowiednim poziomie, a ja czuję się doskonale we własnym ciele.

Pic

Chciałbym żebyś i Ty zajął się sobą, czuł się dobrze i żył długo w zdrowiu. Gotowanie pozostaw nam, a Ty postaraj się włączyć do swojego życia aktywność, nawet gdyby miał to być tylko długi spacer. Zobaczysz jak po niedługim czasie oprócz zrzucenia kilogramów poczujesz przypływ energii i świetnego samopoczucia.

Zapraszam Cię do przetestowania moich diet, które przygotowałem wraz z moim zespołem Posmakuj zdrowia.

Paweł

image

Czy wiesz, że Posmakuj działa od 2011 roku?

Oto część zespołu Posmakuj, z którym współpracujemy od lat. To oni stoją za naszym wspólnym sukcesem i bez ich codziennego oddania i pracy, Posmakuj nie byłoby tym, czym jest!

Zapraszamy do zamawiania naszych diet pudełkowych - to między innymi nad nimi pracuje nasz zespół.

Zobacz najnowszy film na kanale
Pawła Dobrzańskiego

pic